Podmínky webu

Na portále je povoleno vkládat pouze takové obrázky, na které má registrovaný uživatel povolení od autora nebo je sám jejich autorem. Provozovatel stránky funny-photo.eu není vlastníkem autorských práv příspěvků zveřejněných na serveru.

Příspěvky posílají, vytvářejí a nahrávají na funny-photo.eu zaregistrovaní uživatelé serveru, kteří jsou zodpovědní za jejich obsah i za příspěvky, komentáře a obrázky, které vkládají na portál zabavnej.cz na vlastní zodpovědnost a provozovatel nezodpovídá za žádný tento příspěvek.

Je zakázáno vkládat na stránku jakýkoliv pornografický či jiný závadný materiál, který je v rozporu se zákony ČR.

Všechny popisy, komentáře a jiné typy textů musí být srozumitelně napsané. Je zakázáno vkládat do komentářů či popisů spam či reklamu. Také je zakázáno šířit jakékoliv rasistické, nenávistné či jiné komentáře.

Každý příspěvek (obrázek) vkládají na vlastní zodpovědnost, přičem administrátor nijak nezodpovídá za porušování autorských práv, porušení soukromí a jiné. Pokud by se náhodou vyskytl tento problém, je možné závadný obsah nahlásit a požádat o jeho vymazání.

V případě, že kliknete na tlačítko To se mi líbí - souhlasíte s tím, že se odkaz na funny-photo.eu může zobrazovat na Vašem FB profile.

Přihlášením na tento portál souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také souhlasíte, že v případě potřeby může být na váš email poslán informační či reklamní email.

Administrátor si vyhrazuje právo na vymazání uživatele, který porušuje podmínky používání stránky. Také si vyhrazuje právo na editaci hodnoty cen a s tím souvisejících věcí.